ПЕРИФЕРІЯ ТА КОМП’ЮТЕРИ. ОРІЄНТУВАННЯ НА МІСЦЕВОСТІ

Опубликовано в: Новости Дата создания : 2016-02-02 Просмотров : 122 Комментарий : 0

Сучасний ринок комп'ютерної техніки постійно оновлюється. Фахівцям, що працюють із такою технікою, просто необхідно вільно орієнту ватися в новинках, аби покращувати ефективність своєї роботи.

Звичайно, багато інформації про них є в Internet, проте найважливіші дані знайти досить важко, а отримати можливість безпосередньо поспілкуватися з виробниками цієї продукції донедавна було майже неможливо.

Три роки тому ТОВ "ОКМА сервіс" уперше в Черкасах започаткувало проведення спеціальних виставок для начальників IT_відділів, системних адміністраторів підприємств, банків, організацій, щоб ознайомити їх із новинками. От і цьогоріч 7 листопада в боулінг клубі "Ultra" відбулася виставка_презентація "Периферія та Комп'ютери. Орієнтування на місцевості".  На ній запрошені отримали змогу побачити в роботі нові покоління комп'ютерної, офісної та копіювальної техніки, перевірити їхню якість, обмінятися думками з колегами, поставити запитання її виробникам. Так, на виставці були присутні представники з московського офісу фірми "Brother", київського офісу "DELL", дистриб'ютори фірми "Gestetner" в Україні.   

       
Вони й ознайомили присутніх із планами фірм виробників, виступили з доповідями про перспективи ринку комп'ютерної, друку вальної та копіювальної техніки, продемонстрували технічні новинки. Ця виставка була по справжньому унікальною, бо деякі зразки техніки, які були представлені тут, потрапили в Черкаси через 2 тижні після того, як були вперше ввезені в Україну. Це лінійка серверів та робочих станцій "DELL", кольоровий лазерний принтер із однопрохідним механізмом друку "Brother" та на його базі MFU (копір, принтер, сканер, факс), копіювальний апарат нового покоління з підвищеними ресурсами витратних матеріалів "Gestetner" та багато іншого. Між іншим, принтер "Brother" з однопрохідним механізмом друку поєднує в собі такі характеристики, як: компактність, легкість доступу та, що особливо важливо, високу якість друку, а також у своїй ціновій категорії є одним із небагатьох принтерів, що мають повноцінну PCL_плату. Одним словом, на виставці було представлено техніку провідних  світових виробників, бо, наприклад, фірма "DELL" була №1 з продажу комп'ютерів у світі за минулий рік, "Brother" посідає перші місця серед виробників принтерів в Америці та Європі. Отож, кожен учасник почерпнув із виставки-презентації "Периферія та Комп'ютери. рієнтування на місце вості" важливу та необхідну для себе інформацію і вже напевно знає, за якими критеріями слід обирати ту чи іншу техніку.