Двадцять п'ять років професійності

Двадцять п'ять років професійності

Опубликовано в: Новости Дата создания : 2020-05-04 Просмотров : 510 Комментарий : 4

ТОВ «Окма Сервіс» на ринку продажу копіювальної та офісної техніки знаходиться вже 25 років і за цей час здобуло стійку позицію лідера.

Нещодавно у приміщенні салону «OKMA service» відбулася виставка продаж техніки від «Окма Сервіс». Слід зазначити, що подія такого масштабу відбувається в Черкасах вперше, адже на ній був представлений надзвичайно широкий асортимент принтерів та копіювальної техніки. На виставці була широко представлена продукція фірм Xerox, HP, Epson, Gestener. Окрім вже знайомих та надійних моделей, було презентовано ексклюзивні новинки.


Більше всього увагу відвідувачів привертала можливість не тільки подивитися на експонати, але й випробувати їх у дії. Кожен із присутніх мав змогу роздрукувати свої матеріали на всіх принтерах, використовуючи свої зображення та папір, щоб порівняти результат і зробити власні висновки. До цього часу черкащани не мали такої можливості, то ж ця послуга припала відвідувачам до душі.


Багатьох зацікавила експозиція «Media House» (цифровий дім), на якій пропонувались доступні рішення мультимедійного забезпечення домівки.
«Окма Сервіс» пропонує не тільки продаж якісної техніки, а й повне сервісне обслуговування, а також гарантійний та післягарантійний ремонт, що на сьогоднішній день дуже важливо і актуально. Висока кваліфікація технічного персоналу фірми дозволяє клієнтам бути впевненими в тому, що сервіс буде проведено швидко та надійно.


Основне правило, яким керується «Окма Сервіс» — це довіра і порядність, тому більшість клієнтів працюють з фірмою вже протягом багатьох років.


Тетяна Мишак